New Music Artist Videos
1,796 Videos. Showing from #1
Fan S. Noli - Merr e zgjidh (1924)

Add to EJ Playlist  Nje nga shkrimet e Fan Stilian Nolit mbi karakteristikat e shqiptareve te krahinave te ndryshme. FAN NOLI --MERR E ZGJIDH (1924) A te duhen luftetare? Dhe arratine armiku te marre? A do botes...

Fan Noli

Add to EJ Playlist  Arratisur, syrgjynosur, Raskapitur dhe katosur Po vajtonj pa funt, pa shpresë, Anës Elbës, anës Spree-së. Ku e lam' e ku na mbeti Vaj-vatani e mjer-mileti Anës detit i palarë,...

City Stars koncert ne shkollen fillore Fan S. Noli - Kryshec

Add to EJ Playlist  City Stars koncert ne shkollen fillore Fan S. Noli - Kryshec.

Shkolla Fan S. Noli

Add to EJ Playlist  Kjo vidjo eshte bere me qershor te 2008 ne Tirane tek shkolla Fan S. Noli, tek pazari i Ri. Vidjo i dedikohet te gjithe atyre nxenesve qe kane qene dhe jane pjese e kesaj shkolle te mrekullushme... .

Shkolla e Mesme Teknike Fan S. Noli Podujev Xll/2

Add to EJ Playlist  Shkolla e Mesme Teknike Fan S. Noli Podujev Xll/2.

Recitim i poezise Anes Lumenjve nga Fan Noli

Add to EJ Playlist  Recitim i poezise "Anes Lumenjve" nga Fan Noli Recitim i poezise "Anes Lumenjve", shkruar nga Fan Stilian Noli ne vitin 1928. Kjo poezi eshte shfaqur ne filmin "Lulekuqet mbi Mure", recituar...

SH.M.L.T "Fan S.Noli Maturant 2014

Add to EJ Playlist  By Bedri Islami Dj BeDi Kontakt : www.facebook.Co m/DjBeDi1.

NuhiVinca 1968_"Per Ju Flet Fan S. Noli"

Add to EJ Playlist  Nuhi Vinca ne stadionin e Gjakoves ne vitin 1968. Poezia e recituar eshte "Per ju flet Fan Noli" ne mitingun e shkrimtareve.

SHOW ARTISTIK UNIVERSITETI FAN NOLI KORCE

Add to EJ Playlist  video kamera LULI STUDIO cel.069 36 99 401 Korça - Albania Maj 2013.

Fan Noli - Në nje video të rrallë dhe autentike

Add to EJ Playlist  Atdhetari dhe politikani Fan S. Noli, vjen i gjalle permes pamjeve filmike dhe zerit te tij. Materiali eshte xhiruar nga kamera amatore ne vilen private te Nolit ne Florida, ku ai vdiq ne mars 1965.

Universiteti Fan S. Noli vlereson me nje certifikate mirenjohje prof. dr. Sotir Temo

Add to EJ Playlist  Korca Channel - Lajme nga Korca - Ne 80-vjetorin e lindjes se prof. dr. Sotir Temo, universiteti Fan S. Noli i dorezon nje certifikate mirenjohje, ne nje aktivitet te organizuar ne nder te...

Recitim nga Mirush Kabashi - Plaku nga Fan S Noli

Add to EJ Playlist  Recitim nga Mirush Kabashi ne Oakwille, Ontario Meeting House,14 Maj , 2011 - Plaku nga Fan S Noli Per me teper video te cuditshme dhe interesante, abonohuni ne kanalin tone ne youtube:...

KL E 12-9 SHKOLLA E MESME FAN.S.NOLI PODUJEV NE BREZOVIC 2011

Add to EJ Playlist  Kl E 12-9 SHKOLLA E MESME FAN.S.NOLI PODUJEV NE BREZOVIC 2011.

Qendra e Karrierës pranë Universitetit Fan S. Noli, urë lidhëse mes studentëve dhe punëmarresve

Add to EJ Playlist  Korca Channel - Lajme nga Korca - Qendra e Karrieres prane Universitetit Fan S. Noli, ure lidhese mes studenteve punekerkues dhe punemarresve. - Kronika TV Korca (9 shkurt 2015)

Universiteti Fan S.Noli dhe universiteti i Kozanit kane nenshkruar nje mareveshje bashkepunimi

Add to EJ Playlist  Korca Channel - Lajme nga Korca - Universiteti Fan S.Noli ne Korce dhe universiteti i Kozanit ne Greqi kane neneshkruar nje mareveshje bashkepunimi midis tyre. - Kronika TV Korca.

Bypass Show - Fan S. Noli per Ndergjegjjen Kombetare - Agim Bajko - 1 Tetor 2013

Add to EJ Playlist  https://www.fac ebook.com/bypas sshow http://vizionpl us.al/programe/ bypass-show/ https://www.fac ebook.com/Vizio nPlusTV.NEWS   Top Videos   Music   Classical   Listen   Funny   Fails   Artist List   Aww   Gaming   Minisode   Science   Technology   TED   TWiT   Trailers   M.M.   PBS   WSJ   AP   CSPAN   CNN   RT   Mox   TMZ   E!   ABC   CBS   Politics   Sports   ESPN   WTF   Conspiracy  

Related Uploaders:

Related Playlists:
64 Popular Fan S. Noli Videos
17 Albanian folklore
71 Personazhe
5 POEZI & POEMA
40 Çudira Shqiptare
76 Old'z GOLD
101 Qeverisja vendore
568 Lajme nga Korça
3 Korça ime
162 3
196 air diffuser sizing
260 More Music
53 Aleanca KUQ - E - ZI
198 CAKE DECORATION
182 s
100 VIETNAM - KOREA ( S & N) ( BΙΕΤΝΑΜ - ΚΟΡΕA ) Β & Ν
31 KUQ e ZI
26 Twisted Metal [Sweet Tooth Beserker Mode]
200 Popular Korina Sanchez Videos
53 kuriozitete
60 Albania
123 phaliea
200 Popular Videos - Julius Patzak
192 samples 2
141 Popular Joey de Leon & Willie Revillame videos