New Music Artist Videos
64,074 Videos. Showing from #1
Vlorë - Albania

Add to EJ Playlist  Vlorë - lively Albanian resort on the Adriatic, a city full of hotels, restaurants, casinos and monuments. Wlora - tętniący życiem albański kurort nad Adriat...

Vlorë, protesta me arkivol kundër rrugës - Top Channel Albania - News - Lajme

Add to EJ Playlist  Vendimi i qeverisë për të kompensuar rreth 100 familje të cilat i kanë shtëpitë në lagjen “Kushtrimi”, pikërisht përgjatë gjurmës ku do të kalojë rruga transballkanike në...

Vlorë, banorët protestë me arkivol në Sheshin e Flamurit - News, Lajme - Vizion Plus

Add to EJ Playlist  http://www.vizi onplus.tv https://faceboo k.com/VizionPlu sTV https://twitter .com/VizionPlus TV 130 familje të lagjes Kushtrimi ne Vlorë protestuan në mbrojte të shtëpive që do të prishen...

A1 Report - Vlorë,banorët protestë me arkivol 'Na shpronësoni, mos ktheni ’97'

Add to EJ Playlist  VLORE - Një arkivol me mbishkrimin “Vlora”. Është ky simboli i protestës që banorët e lagjes “Kushtrimi” në qytetin bregdetar zgjodhën për të kërkuar shpronësim për shtëpitë...

Përmbytjet në Vlorë (Pa koment) - Top Channel Albania - News - Lajme

Add to EJ Playlist  Situatë e rëndë paraqitet edhe në disa fshatra të Vlorës, veçanërisht nga dalja e lumit Seman në Novosele, ku qindra hektarë tokë janë përmbytur dhe shumë familje janë evakuuar.

A1 Report - Vlorë,banorët protestë me arkivol 'Na shpronësoni, mos ktheni ’97'

Add to EJ Playlist  VLORE - Një arkivol me mbishkrimin “Vlora”. Është ky simboli i protestës që banorët e lagjes “Kushtrimi” në qytetin bregdetar zgjodhën për të kërkuar shpronësim për shtëpitë...

Lumenjtë dalin nga shtrati, nisin evakuimet në Fier e Vlorë - News, Lajme - Vizion Plus

Add to EJ Playlist  http://www.vizi onplus.tv https://faceboo k.com/VizionPlu sTV https://twitter .com/VizionPlus TV Disa zona ne jug te vendit vazhdojnë te mbeten nen kërcënimin e përmbytjeve. Situata vijon te...

A1 Report - Atentati në Vlorë, A1 Report pamje eskluzive të shpërthimit

Add to EJ Playlist  VLORË - A1 Report ka siguruar video ekskluzive të shpërthimit të automjetit në Vlorë ku u mbeti i vrarë Isuf Brahimaj dhe u plagos 19-vjeçarja Ornela Gjini. ...

A1 Report - “Lungomare”nis zbatimi i projektit specialistët italianë mbërrijnë në Vlorë

Add to EJ Playlist  VLORË - Mëngjesin e sotëm janë ndezur automjetet për të filluar punën për zbatimin e projektit të “Lungomares”. Dhjetëra qytetarë kanë ndjekur këtë proces me...

Vlorë (Vlora) - Llogara Pass - Dhërmi (Dhermi), Albania

Add to EJ Playlist  Scenic drive from Vlora to Dhermi through Llogara pass (Qafa e Llogarasë) From 0 m to 1043 m back to 0 m with a beautiful view on Ionian sea. With police con...

Vlorë, 60 banesa pritet të prishen nga projekti Transballkanik

Add to EJ Playlist  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1 s5j7UT Banorët e lagjes, "Kushtrimi" në Vlorë, banesat e të cilëve preken nga projekti per lidhjen e autostrades me...

Dasma e Bekim Klaiqi me Vlorë Ajvazi

Add to EJ Playlist  Kualiteti FULL HD, kjo video deshmon qarte qe Maliqi Production eshte me te vertete nje produksion te cilit lirisht mund t'i besoni incizimin e dasmes suaj, ...

Atentati me eksploziv në Vlorë, News 24 pamje ekskluzive

Add to EJ Playlist  News 24 ka mundur të sigurojë pamjet ekskluzive të atentatit me eksploziv që ndodhi sot në Vlorë, ku humbi jetën 42-vjeçari Isuf Kokaj, alias Isuf Brahimaj p...

NGRITJA E FLAMURIT NË VLORË

Add to EJ Playlist  NGRITJA E FLAMURIT NË VLORË MË 28 NËNTOR 1912.

Këngë labe - Balluket e ballit moj - Nazif Çela (Lapardha, Vlorë)

Add to EJ Playlist  Teksti i këngës: Balluket e ballit moj mbi sy të kanë rënë si hëna mbas malit moj si hënë e pabërë Manushaqet lule lulet që këpute do t'i bëj varëse për gush...

Vlorë, protesta për banesat që do të prishen - Top Channel Albania - News - Lajme

Add to EJ Playlist  Pronaret e banesave që do të shkatërrohen për t'i hapur rrugën ndërtimit të vazhdimit të superstradës në Vlorë protestuan të enjten para Bashkisë së Vlorës.

Vrasjet në Vlorë, për një histori dashurie - Top Channel Albania - News - Lajme

Add to EJ Playlist  Një dashuri e refuzuar një vit më parë ishte shkaku i dy vrasjeve dhe një plagosje që tronditi Vlorën ditën e dytë të 2015.

Vlorë, protestë për shtëpitë - News, Lajme - Vizion Plus

Add to EJ Playlist  http://www.vizi onplus.tv https://faceboo k.com/VizionPlu sTV https://twitter .com/VizionPlus TV Protesta kundër shpronësimeve të ulëta për banesat që do të prishen për ndërtimin e rrugës...

Terror në Vlorë, 3 të vrarë me kallashnikov në mes të plazhit

Add to EJ Playlist  VLORE - Tre të vrarë kanë mbetur pas një atentati me kallashnikov rreth orës 16:00 në plazh, në zonën e kalasë pranë Ujit të Ftohtë në Vlorë në praninë e mbi...

Apartamenti 2xl - Vizita ne Vlore (30.03.2014)

Add to EJ Playlist  Web: http://www.trin g.tv/Apartament i2xl/ Youtube: http://www.apar tamenti2xl.tv Facebook: http://www.face book.com/TringD igital Facebook: http://www.face book.c...

A1 Report - Kryeministri Edi Rama në Vlorë për prishjen e ndërtimeve pa leje

Add to EJ Playlist  VLORË - Kryeministri Edi Rama ka mbikqyrur sot prishjen e ndërtimeve pa leje në Vlorë, aksion që është ndërmarrë prej disa ditësh nga Inspektoriatit Ndërtimo...

Vrasja në Vlorë, viktima i sapoliruar nga burgu

Add to EJ Playlist  Per me shume video dhe lajme klikoni Balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...

KS Flamurtari Vlorë Anthem / KS Flamurtari Vlorë Himni

Add to EJ Playlist  Football, Anthem, Anthems, Hymn, Hymno, Imn, inno, hino, himni, amhrán, sang, hümn, hymni, ereserkia, himna, himne, hymna, hymne, himno.

A1 Report - Atentati në Vlorë, A1 Report pamje ekskluzive të shpërthimit

Add to EJ Playlist  VLORË - A1 Report ka siguruar pamjet ekskluzive të siguruara nga A1 Report të shpërthimit të ndodhur mëngjesin e sotëmn rreth orës 7:14 min në Vlorë ku humbi...NEWS   Top Videos   Music   Classical   Listen   Funny   Fails   Artist List   Aww   Gaming   Minisode   Science   Technology   TED   TWiT   Trailers   M.M.   PBS   WSJ   AP   CSPAN   CNN   RT   Mox   TMZ   E!   ABC   CBS   Politics   Sports   ESPN   WTF   Conspiracy  

Related Uploaders:

Related Playlists:
46 Penelope Vlorë Skelë
98 Popular Vlorë District & Albania videos
200 Popular Vlorë Videos
29 Popular Vlorë & Sarandë videos
200 Popular Flamurtari Vlorë Videos
29 Popular Sarandë & Vlorë videos
19 Popular Vlorë & Dhërmi videos
10 Popular Flamurtari Vlorë & FK Partizani Tirana videos
27 Popular Flamurtari Vlorë & KF Skënderbeu Korçë videos
14 Popular Teuta Durres & Flamurtari Vlorë videos
200 Popular Vlorë & Albania videos
88 Popular Vlorë District & Vlorë videos
12 Popular Orikum & Vlorë videos
9 Popular Zvërnec & Vlorë videos
30 Popular Flamurtari Vlorë & Vlorë videos
16 Popular Ali Demi & Vlorë videos
21 Popular Vlorë District & Orikum videos
40 Popular KF Skënderbeu Korçë & Flamurtari Vlorë videos
10 Popular Vlorë District & Himarë videos
8 Popular Flamurtari Vlorë & KS Vllaznia Shkodër videos
3 Popular Himarë & Vlorë videos
11 Popular Flamurtari Vlorë & Albania videos
13 Popular KS Dinamo Tirana & Flamurtari Vlorë videos
7 Popular Flamurtari Vlorë & FC Sioni Bolnisi videos
31