New Music Artist Videos
66,603 Videos. Showing from #1
Vlorë (Vlora) - Llogara Pass - Dhërmi (Dhermi), Albania

Add to EJ Playlist  Scenic drive from Vlora to Dhermi through Llogara pass (Qafa e Llogarasë) From 0 m to 1043 m back to 0 m with a beautiful view on Ionian sea. With police con...

SH8 Vlorë - Sarandë, Albania

Add to EJ Playlist  https://www.fac ebook.com/highw ayspleu.

Vlorë - Albania

Add to EJ Playlist  Vlorë - lively Albanian resort on the Adriatic, a city full of hotels, restaurants, casinos and monuments. Wlora - tętniący życiem albański kurort nad Adriat...

Atentati me eksploziv në Vlorë, News 24 pamje ekskluzive

Add to EJ Playlist  News 24 ka mundur të sigurojë pamjet ekskluzive të atentatit me eksploziv që ndodhi sot në Vlorë, ku humbi jetën 42-vjeçari Isuf Kokaj, alias Isuf Brahimaj pronar i një hoteli në...

A1 Report - Homazhet, nderohet në Vlorë aktorja e skenës shqiptare, Liza Laska

Add to EJ Playlist  Homazhet për ndarjen nga jeta të aktores Liza Laska janë mbajtur sot në tetatrin “Petro Marko” në Vlorë. Ajo u nda nga jeta në moshën 88 vjeçare. Liza Laska ka lindur në 6 shkurt...

A1 Report - Vlorë, plagoset me armë ndërtuesi pranë Skelës, i dyti atentat

Add to EJ Playlist  VLORE- Një biznesmen ndërtimi nga Vlora është qëlluar me armë zjarri mëngjesin e sotëm duke mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Skelës, ku Arben Veliko po ndërton një...

A1 Report - Atentati në Vlorë, A1 Report pamje eskluzive të shpërthimit

Add to EJ Playlist  VLORË - A1 Report ka siguruar video ekskluzive të shpërthimit të automjetit në Vlorë ku u mbeti i vrarë Isuf Brahimaj dhe u plagos 19-vjeçarja Ornela Gjini. Në pamje dallohet momenti...

A1 Report - Atentati në Vlorë, A1 Report pamje ekskluzive të shpërthimit

Add to EJ Playlist  VLORË - A1 Report ka siguruar pamjet ekskluzive të siguruara nga A1 Report të shpërthimit të ndodhur mëngjesin e sotëmn rreth orës 7:14 min në Vlorë ku humbi jetën Isuf Brahimaj,...

A1 Report - Vlore, zbulohet tuneli i trafikut shoqërohen efektivet e policise

Add to EJ Playlist  VLORË - Zbulohet një tunel 25 metra i gjatë në zonën e hidrovorit në Vlorë që mendohet se përdorej nga trafikantët për të fshehur mjetet motorike për trafiku...

Atentat me tritol në Vlorë, shpërthen makina, një i vdekur, një i plagosur

Add to EJ Playlist  Per me shume video dhe lajme klikoni Balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...

A1 Report - Atentati në Vlorë, zgjohet 19 vjeçarja, nuk mban mend asgjë

Add to EJ Playlist  TIRANE- E mbijetuara e atentatit në Vlorë, Ornela Gjini nuk ka mundur të japë asnjë detaj në lidhje me ngjarjen e rëndë. Ajo ka deklaruar se nuk mbante mend asgjë nga ngjarja. Tre...

Shembet hoteli në Vlorë - News, Lajme - Vizion Plus

Add to EJ Playlist  http://www.vizi onplus.tv https://faceboo k.com/VizionPlu sTV https://twitter .com/VizionPlus TV Ka marrë fund kështu odisea e prishjes së hotelit 7-katësh në qyt...

A1 Report - Vlorë, ndërron jetë në moshën 88-vjeçare aktorja Liza Laska

Add to EJ Playlist  VLORE- Ndahet nga jeta në moshën 88-vjeçare aktorja Liza Laska. Homazhet në nderim të aktores do të zhvillohen në orën 12:00 në teatrin “Petro Marko” në qytetin e Vlorës. Aktorja...

A1 Report - Vlorë, eksploziv makinës në ecje një i vdekur, një i plagosur

Add to EJ Playlist  VLORË - Një person ka humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur nga shpërthimi i një makinë rreth orës 07:15 të mëngjesit në lagjen 28 Nëntori. Ngjarj...

Këngë labe - Balluket e ballit moj - Nazif Çela (Lapardha, Vlorë)

Add to EJ Playlist  Teksti i këngës: Balluket e ballit moj mbi sy të kanë rënë si hëna mbas malit moj si hënë e pabërë Manushaqet lule lulet që këpute do t'i bëj varëse për gush...

Terror në Vlorë, 3 të vrarë me kallashnikov në mes të plazhit

Add to EJ Playlist  VLORE - Tre të vrarë kanë mbetur pas një atentati me kallashnikov rreth orës 16:00 në plazh, në zonën e kalasë pranë Ujit të Ftohtë në Vlorë në praninë e mbi...

Vlorë, vidhnin me armë e maska, arrestohet grupi kriminal

Add to EJ Playlist  Katër persona janë vënë në pranga, ndërsa 3 të tjerë janë shpallur në kërkim në qytetin e Vlorës. Grupi kriminal ka vjedhur nën kërcënimin e armëve dhe me ma...

Dy të rinjtë bëjnë seks poshtë nje pallati në Vlorë

Add to EJ Playlist  Per me shume video dhe lajme klikoni Balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...

Masakër në Vlorë - Top Channel Albania - News - Lajme

Add to EJ Playlist  Breshëria e një arme kallashnikov u ka marrë jetën tre personave, ndërsa ka dyshime se dy të tjerë kanë mbetur të lënduar, në një plazh privat në qytetin e V...

A1 Report - Vlorë, Pallati i Bashës u ngrit mbi gurët e hedhur në det

Add to EJ Playlist  TIRANE- Hije të forta dyshimi janë ngritur për shkelje të ligjit lidhur me miratimin e lejës së ndërtimit të pallatit në pronësi të Xhafer Isufit, vjehrrit t...

Pllakosi turku në Vlorë - Grupi i Dukatit Festivali Folklorik Gjirokastër 2000

Add to EJ Playlist  Grupi i Dukatit, Festivali Folklorik Gjirokastër 2000. marrës - Fatosh Lika kthyes - Syrja Brahimi hedhës - Idajet Muko.

Dasma e Bekim Klaiqi me Vlorë Ajvazi

Add to EJ Playlist  Kualiteti FULL HD, kjo video deshmon qarte qe Maliqi Production eshte me te vertete nje produksion te cilit lirisht mund t'i besoni incizimin e dasmes suaj, ...

Ngrihet Flamuri në Vlorë 100 vjetori i Pavarsis

Add to EJ Playlist  Website http://www.toda ysevent.net/ Facebook : https://www.fac ebook.com/YTube st?ref=hl Twitter: https://twitter .com/officekeys If the British were commentato...

Këngë Labe. Vëllazërimi - Eja Vlorë

Add to EJ Playlist  Grupi Polifonik Labë në Athinë Vëllazërimi - Eja Vlorë http://vellazer imi.webs.com .

2014 UEFA Futsal Cup Stuttgart vs Vlorë

Add to EJ Playlist  UEFA Futsal Cup 2014, Preliminary round, Nikosia(CYP), 27.8.2014 NAFI Futsal Stuttgart - KF Flamurtari Vlorë 3-4 (2-2) goals: 11:23 Ürün 1-0, 13:32 Male 1-1,...

A1 Report - Vlorë, INUK aksion në Kaninë shemben 2 objekte dykatëshe

Add to EJ Playlist  VLORE - Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar ka nisur aksionin për shembjen e ndërtimeve pa leje në zonën e Kaninës në Vlorë duke u përqëndruar në she...

Rikthehet aksioni i prishjes në Vlorë, tensione mes banorëve e INUK

Add to EJ Playlist  Është shoqëruar me tensione aksioni i INUK në zonën e Skelës dhe Ujit të Ftohtë për të prishur disa objekte mes tyre dhe shtëpi të vjetra banimi të ndërtuara...

A1 Report - Kryeministri Edi Rama në Vlorë për prishjen e ndërtimeve pa leje

Add to EJ Playlist  VLORË - Kryeministri Edi Rama ka mbikqyrur sot prishjen e ndërtimeve pa leje në Vlorë, aksion që është ndërmarrë prej disa ditësh nga Inspektoriatit Ndërtimo...NEWS   Top Videos   Music   Classical   Listen   Funny   Fails   Artist List   Aww   Gaming   Minisode   Science   Technology   TED   TWiT   Trailers   M.M.   PBS   WSJ   AP   CSPAN   CNN   RT   Mox   TMZ   E!   ABC   CBS   Politics   Sports   ESPN   WTF   Conspiracy  


 
Related Playlists:
33 Popular Vlorë & Dhërmi videos
21 Popular Durrës & Vlorë videos
40 Popular Vlorë & Sarandë videos
34 Popular Dhërmi & Vlorë videos
15 Popular Himarë & Vlorë videos
28 Popular Albanian Superliga & Flamurtari Vlorë videos
16 Popular Flamurtari Vlorë & Partizani Tirana videos
29 Popular Vlorë & Tirana videos
22 Popular Vlorë & Durrës videos
11 Popular Flamurtari Vlorë & Budapest Honvéd FC videos
22 Popular Vlorë District & Orikum videos
200 Popular Vlorë & Albania videos
53 Popular Flamurtari Vlorë & Albanian Superliga videos
42 Popular Sarandë & Vlorë videos
27 Popular Flamurtari Vlorë & KF Skënderbeu Korçë videos
200 Popular Vlorë Videos
13 Popular Vlorë District & Dhërmi videos
34 Popular Vlorë & Flamurtari Vlorë videos
151 Popular Vlorë District & Vlorë videos
98 Popular Vlorë District & Albania videos
4 Vlorë
44 Popular KF Skënderbeu Korçë & Flamurtari Vlorë videos
11 Popular Flamurtari Vlorë & KF Tirana videos
200 Popular Flamurtari Vlorë Videos
31 Popular Flamurtari Vlorë & Vlorë videos